Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Дуже сподобався рюкзачок і дорослим, і малому😊
Потяг добрий. Але по коліях він не їде. Скоріше за все через те що вони зроблені кругом. Тому потяг постійно з них злітає. Плюс що потяг їздить і без колій
Відгуки про компанію Школярик
Дуже сподобався рюкзачок і дорослим, і малому😊
Потяг добрий. Але по коліях він не їде. Скоріше за все через те що вони зроблені кругом. Тому потяг постійно з них злітає. Плюс що потяг їздить і без колій